Sjednané smlouvy zákazníků cestovního pojištění
Sjednané smlouvy zákazníků cestovního pojištění

Cestovní pojištění na Klik.cz

Najdeme vám nejvýhodnější cestovní pojištění. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Axa assistance
Uniqa
Slavia pojišťovna
Allianz pojišťovna
Union

Cestovní pojištění na Klik.cz

Pojištění na cesty do zahraničí si můžete sjednat online během 5 minut. Dokonce i na mobilu cestou na letiště! Bez cestovního pojištění s dostečnými limity vás banální nehoda může finančně zruinovat na dlouhou dobu. Pro zajímavost – desetiminutový let vrtulníkem v Rakousku stojí 3 tisíce EUR. Srovnejte si to s náklady ve výši několika stokorun, které vás bude stát běžné pojištění na cesty.

Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh. Z toho hradíte veškeré náklady na ošetření, hospitalizaci, transport do nemocnice a v určitých případech i transport zpět do vlasti. Tady se nevyplatí příliš šetřit, neboť ze relativně málo peněz si můžete sjednat cestovní připojištění s limity v řádu milionů Kč, což už je dostatečná částka, abyste mohli cestovat v klidu. Srovnání cestovního pojištění by mělo být pro každého prvním krokem a samozřejmostí. Každá pojišťovna využívá odlišných ceníků a porovnání vás nestojí nic, kromě pár vteřin navíc. Vyzkoušejte nás online srovnávač cestovního pojištění a ihned uvidíte přehled nabídek od pojišťoven. Cestovní pojištění do zahraničí vás pak může vyjít velmi výhodně. A kdo by nechtěl, levné cestovní pojištění, že? Ale pozor, zaměřte si i na kvalitu, a co vybrané cestovko skutečně obsahuje.

Každé pojištění na dovolenou též obsahuje asistenční služby. Ty byste měli volat vždy, když se vám něco stane. Nejenže se vám dostane pomoci ve vašem rodném jazyce v každou denní i noční hodinu, ale i následné vyřízení pojistné události bude snadnější, neboť dostanete ihned přesné instrukce, jak postupovat a kam jít. Asistenční služba vám též pomůže vyřídit veškeré náležitosti s příslušným lékařským zařízením.

Druhým nejdůležitějším pojištěním je pojištění odpovědnosti. To se vám bude hodit, pokud někomu způsobíte škodu, ať už na zdraví nebo na majetku. Typickým příkladem je srážka na sjezdovce, při které někoho zraníte nebo poškození cizí lodi při vyjížďce na vodním skútru. Za několik desetikorun na týden si můžete pojistit škody v řádu až milionu Kč.

Pojištění na cesty vzniká zaplacením. Nicméně je nutné, aby bylo pojistné zaplaceno před započetím vaší cesty. Při sjednání cestovního pojištění online nemusíte nic podepisovat. Obratem dostanete veškeré podklady včetně asistenční kartičky do emailu, takže můžete ihned vyrazit. Před uzavřením si dejte pozor zejména na výluky z pojištění, které definují případy, na které se zahraniční pojištění nevztahuje.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o cestovním pojištění. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění domácnosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Cestovní pojištění na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pokud se chystáte na dovolenou s leteckou dopravou, vyplatí se kromě standardního cestovního pojištění zauvažovat také o pojištění zpoždění letu, které se sjednává v rámci cestovního pojištění (někdy ...
Všechny pojistky, které nabízíme, kryjí běžné zimní sporty jako jsou běžky, sjezdovky a snowboarding, pokud jsou provozované na vyznačených trasách. Pozor na výluky! Sporty musí být provozované pouze ...
Dovolená na horách je spojena většinou s lyžemi či snowboardem. Tomu je potřeba přizpůsobit cestovní pojištění a uzavřít ho s dostatečnými pojistnými limity a případně pojistit také připojištění rizik...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Máme produkty, které kryjí nejen léčebné výlohy v případě onemocnění COVID-19, ale také v případě technické karantény. Dokonce Vám pomohou dostat se zpátky domů, pokud nebudete moct odcestovat podle plánu.
Pojistné limity nebo také limity pojistného plnění představují maximální částku, kterou je pojišťovna ochotna v rámci jednoho rizika nebo celého pojištění vyplatit za vzniklou škodu.
Výluky najdete vždy v pojistných podmínkách, které jsou součástí pojistné smlouvy. Pojišťovna v těchto případech může krátit pojistné plnění nebo eventuálně nevyplatit nic. Nejčastější výluky jsou rizikové sporty, vysoká nadmořská výška, alkohol a chronické nemoci. Jedná se také ale o cestování do rizikových zemí, kam MZV nedoporučuje cestovat.
Pochopitelně, ale toto rozhodnutí představuje velké riziko. Pro představu, převoz vrtulníkem v případě nehody v Rakousku představuje následné vymáhání několika miliónové částky. Dobře zvažte, zda Vám toto riziko stojí za to.
Pokud jedete s cestovní kanceláří, může být pojištění v ceně zájezdu, nemusí být však nejvýhodnější. Cestovní kanceláře většinou počítají pouze s jednou, předem smluvenou pojišťovnou.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.