agent
agent

Nejlevnější cestovní pojištění na Klik.cz

Najdeme Vám nejlevnější cestovní pojištění. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Axa assistance
Uniqa
Slavia pojišťovna
Allianz pojišťovna
Union

Nejlevnější cestovní pojištění na Klik.cz

Cestovní pojištění je před výletem za hranice ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Za několik stokorun si pojistíte jistotu, že se v případě nepříjemné události v zahraničí nedostanete do finanční nouze.

Co dělat, chcete-li nejlevnější cestovní pojištění? Sjednejte si cestovní pojištění online. Dostanete slevu až 50%. Tato sleva je v našich výpočtech automatická. Pečlivě si vybírejte reálná rizika, proti kterým chcete být pojištěni. Je nutné například pojištění proti ztrátě zavazadel s přihlédnutím k limitům?

Na druhou stranu nešetřete na limitech základních rizik jako jsou léčebné výlohy. Zejména cestujete-li do zemí, kde je zdravotní péče obecně drahá. Porovnejte si nabídky pojišťoven. V některých případech jsou rozdíly v řádu desítek procent. Chystáte-li se sportovat, ověřte si, že Vámi provozované sporty nejsou ve výlukách. V případě úrazu by Vám pojišťovna nemusela nic vyplatit.

Cestovní pojištění je velmi levný pojišťovací produkt, který Vám však ve výsledku dokáže ušetřit ne tisíce, ale klidně milióny korun. Věřte, že jakýkoli problém v zahraničí má na rozpočet mnohem dramatičtější dopad, než kdyby se udál na území České republiky.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o cestovním pojištění. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění domácnosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Cestovní pojištění na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pokud se chystáte na dovolenou s leteckou dopravou, vyplatí se kromě standardního cestovního pojištění zauvažovat také o pojištění zpoždění letu, které se sjednává v rámci cestovního pojištění (někdy ...
Všechny pojistky, které nabízíme, kryjí běžné zimní sporty jako jsou běžky, sjezdovky a snowboarding, pokud jsou provozované na vyznačených trasách. Pozor na výluky! Sporty musí být provozované pouze ...
Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Máme produkty, které kryjí nejen léčebné výlohy v případě onemocnění COVID-19, ale také v případě technické karantény. Dokonce Vám pomohou dostat se zpátky domů, pokud nebudete moct odcestovat podle plánu.
Pojistné limity nebo také limity pojistného plnění představují maximální částku, kterou je pojišťovna ochotna v rámci jednoho rizika nebo celého pojištění vyplatit za vzniklou škodu.
Výluky najdete vždy v pojistných podmínkách, které jsou součástí pojistné smlouvy. Pojišťovna v těchto případech může krátit pojistné plnění nebo eventuálně nevyplatit nic. Nejčastější výluky jsou rizikové sporty, vysoká nadmořská výška, alkohol a chronické nemoci.
Pochopitelně, ale toto rozhodnutí představuje velké riziko. Pro představu, převoz vrtulníkem v případě nehody v Rakousku představuje následné vymáhání několika miliónové částky. Dobře zvažte, zda Vám toto riziko stojí za to.
Pokud jedete s cestovní kanceláří, může být pojištění v ceně zájezdu, nemusí být však nejvýhodnější. Cestovní kanceláře většinou počítají pouze s jednou, předem smluvenou pojišťovnou.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.