agent
agent

Pojištění bytu na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější pojištění bytu. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Uniqa
Česká Podnikatelská Pojišťovna
Slavia pojišťovna
Pojišťovna Direct
Pojišťovna Kooperativa
Maxima pojišťovna

Pojištění bytu na Klik.cz

Pojištění bytu není radno podceňovat. Ať už bydlíte v pronajatém nebo vlastním bytě, v obou případech se vždy může stát událost, která vám může změnit život. A mnohdy se nejedná o příjemné změny. Pro tyto případy je tak lepší být pojištěn a díky Klik.cz si nyní snadno srovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven a vyberete si takovou pojistku, která Vám plně vyhovuje.

Máte-li byt v nájmu, pojistěte si pouze vybavení bytu a sjednejte si pojištění domácnosti. Jste-li vlastníkem bytu, zvažte zda potřebujete i pojištění nemovitosti. V čem je rozdíl? Naštěstí je snadné mezi těmito dvěma typy pojištění majetku rozlišovat.

Pojištění domácnosti kryje vybavení bytu, pojištění nemovitosti byt samotný. Vyhoří-li Vám byt, budete potřebovat nejen pojištění domácnosti, ale i pojištění nemovitosti. Bydlíte-li v bytovém domě, zjistěte si, jakou pojistku má uzavřené společenství vlastníků domu. Váš byt může být pojištěn v rámci této pojistky. Rozhodně si však detailně ověřte, jaká rizika tato pojistka kryje a zda se vztahuje i na Váš byt. Rozmyslete si, proti jakým rizikům chcete být pojištěni. Máte-li věci zvláštní hodnoty, například cenný obraz nebo šperky, pojistěte si je individuálně. Bydlíte-li v prvním nebo posledním patře, může být Vaše pojistka o něco dražší, to prosím berte v potaz. Na druhou stranu se nejedná o nikterak dramatické cenové výkyvy.

K některým pojistkám můžete dostat pojištění odpovědnosti zdarma. Zjistěte si, které to jsou. Bydlíte-li v některé z povodňových zón, počítejte s tím, že budete muset zaplatit více. Určitě se Vám nebude chtít číst celé pojistné podmínky, ale rozhodně si přečtěte výluky z pojištění. Vyhnete se tak nemilým překvapením.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o pojištění domácnosti. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění nemovitosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Pojištění bytu na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Zatímco cena pojištění automobilů stále stoupá, u pojištění nemovitosti a domácnosti platí zcela opačná situace. I z toho důvodu je dobré pojištění nemovitosti začít řešit ve spolupráci s Klik.cz, kde...
Povodňové mapy jsou mapy, ve kterých jsou vyznačeny takzvané povodňové zóny. Existují 4 povodňové zóny a jsou odstupňovány podle pravděpodobnosti, že se v dané zóně může vyskytnout povodeň. Zónu, ve k...
Pojistné plnění jsou peníze, které dostanete jako náhradu za škodu, která vám na pojištěném majetku vznikne. To se na první pohled jeví jasně a jednoznačně. Pojišťovny to ale vidí jinak a ne vždy dost...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Pojištění domácnosti se vztahuje na vybavení bytu nebo domu. Běžně zahrnuje nábytek, elektrospotřebiče, televize, rádia, knihy, oblečení, sportovní potřeby, ceniny, šperky, klenoty a další věci, které určíte. Pojištění nemovitosti zahrnuje stavbu jako takovou, tedy stěny, stropy, střechu, okna, okapy, omítky apod. Spadne-li Vám při vichřici strom na dům a poškodí střechu, pojištění domácnosti nestačí a budete potřebovat pojištění nemovitosti.
Nejčastější jsou to škody způsobené krádeží, vloupáním, vandalismem a živelnými událostmi. Živelné události obsahují požár, výbuch, sesuv půdy, vichřici a mohou obsahovat povodeň. Další pojištění, které si v rámci pojištění domova můžete sjednat, zahrnují pojištění proti škodám na elektrospotřebičích způsobených přepětím v síti, pojištění rozbití oken nebo pojištění proti posprejování fasády.
Ano! S pojištění domácnosti a nemovitosti je možné, u některých produktů, sjednat spolu s nimi i pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost) nejen pro Vás, ale i pro další členy domácnosti.
Jedná se o velmi důležitý faktor při výběru pojištění domova. Zjednodušeně je limit plnění suma, kterou maximálně můžete od pojišťovny dostat. V dnešní době se z důvodu rychle rostoucích cen nemovitostí a zvyšující se inflace velice často řeší podhodnocení těchto limitů. Pojišťovna by pak v takových případech vyplatila jen smluvně domluvenou částku, ačkoli je například cena nemovitosti dvojnásobná.
Ano. V tomto případě je důležité jak pojištění nemovitosti, které kryje škody na domu jako takovém, tak pojištění domácnosti, které má za úkol krýt škody uvnitř stavby.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jednání rychlé, jasné, přehledné a bez problémů.
Jiří Z.
Naprosto fantastický zážitek, slečna byla milá, vstřícná, empatická a za to jí děkuji.
Irena F.
Okamžitá reakce a kontakt, skvělé služby za dobrou cenu.
Martin B.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.