agent
agent

Pojištění domu na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější pojištění domu. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Uniqa
Česká Podnikatelská Pojišťovna
Slavia pojišťovna
Pojišťovna Direct
Pojišťovna Kooperativa
Maxima pojišťovna

Pojištění domu na Klik.cz

Chcete-li si pojistit Váš dům, vždy byste měli zvolit kombinaci pojištění domácnosti a nemovitosti . Pojištění domácnosti kryje vybavení Vašeho domu, pojištění nemovitosti stavbu samotnou. Pochopitelně můžete zvolit jen jedno z těchto nabízených řešení, Vaše pojištění však nebude kompletní. Výjimku však může představovat například situace, kdy žijete v podnájmu - v takovém případě byste prioritně měli zvažovat pojištění domácnosti.

Můžete si vybrat variantu Allrisk, která Vás kryje proti všem rizikům nebo si můžete vybrat pouze specifická rizika, proti kterým se chcete pojistit. Pojištění nemovitosti v některých případech kryje kromě hlavní budovy i vedlejší stavby. Máte-li vedlejší stavbu, ujistěte se v pojistných podmínkách, že je pojištěna a že Vám vyhovuje limit pojistného plnění. Vedlejší stavbou se myslí kupříkladu garáž či kurník - a přiznejme si, že vyhořelý altán za několik desítek tisíc asi není něco, co byste rádi opomenuli.

Jak platit za pojištění domu co nejméně?

Porovnejte kvartální a roční platbu. Za roční platbu je většinou sleva. K některým pojistkám dostanete pojištění odpovědnosti zdarma. Vzhledem k novele občanského zákoníku je toto připojištění velmi oblíbené a v mnoha případech může být velmi prospěšné.

Zvažte, jaká připojistění se Vám můžou hodit. Můžete si například navýšit limity pojistného plnění pro jednotlivé věci nebo rozšířit rizika o přepětí v zásuvkách. Nad připojištěními a limity však pečlivě přemýšlejte, Odjíždíte-li často mimo domov, určitě se nevyplatí vyjmout z pojištění například krádež. Cenu pojištění velmi ovlivňuje povodňová zóna. V některých případech se může stát, že je Váš dům nepojistitelný. Bydlíte-li na samotě, počítejte s tím, že bude pojistka dražší.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o pojištění domácnosti. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění nemovitosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Pojištění domu na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pojištění bytu není radno podceňovat. Ať už bydlíte v pronajatém nebo vlastním bytě, v obou případech se vždy může stát událost, která vám může změnit život. A mnohdy se nejedná o příjemné změny. Pro ...
Povodňové mapy jsou mapy, ve kterých jsou vyznačeny takzvané povodňové zóny. Existují 4 povodňové zóny a jsou odstupňovány podle pravděpodobnosti, že se v dané zóně může vyskytnout povodeň. Zónu, ve k...
Pojistné plnění jsou peníze, které dostanete jako náhradu za škodu, která vám na pojištěném majetku vznikne. To se na první pohled jeví jasně a jednoznačně. Pojišťovny to ale vidí jinak a ne vždy dost...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Pojištění domácnosti se vztahuje na vybavení bytu nebo domu. Běžně zahrnuje nábytek, elektrospotřebiče, televize, rádia, knihy, oblečení, sportovní potřeby, ceniny, šperky, klenoty a další věci, které určíte. Pojištění nemovitosti zahrnuje stavbu jako takovou, tedy stěny, stropy, střechu, okna, okapy, omítky apod. Spadne-li Vám při vichřici strom na dům a poškodí střechu, pojištění domácnosti nestačí a budete potřebovat pojištění nemovitosti.
Nejčastější jsou to škody způsobené krádeží, vloupáním, vandalismem a živelnými událostmi. Živelné události obsahují požár, výbuch, sesuv půdy, vichřici a mohou obsahovat povodeň. Další pojištění, které si v rámci pojištění domova můžete sjednat, zahrnují pojištění proti škodám na elektrospotřebičích způsobených přepětím v síti, pojištění rozbití oken nebo pojištění proti posprejování fasády.
Ano! S pojištění domácnosti a nemovitosti je možné, u některých produktů, sjednat spolu s nimi i pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost) nejen pro Vás, ale i pro další členy domácnosti.
Jedná se o velmi důležitý faktor při výběru pojištění domova. Zjednodušeně je limit plnění suma, kterou maximálně můžete od pojišťovny dostat. V dnešní době se z důvodu rychle rostoucích cen nemovitostí a zvyšující se inflace velice často řeší podhodnocení těchto limitů. Pojišťovna by pak v takových případech vyplatila jen smluvně domluvenou částku, ačkoli je například cena nemovitosti dvojnásobná.
Ano. V tomto případě je důležité jak pojištění nemovitosti, které kryje škody na domu jako takovém, tak pojištění domácnosti, které má za úkol krýt škody uvnitř stavby.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.