Pojištění nemovitosti srovnání

Pojištění nemovitosti srovnání

Většina obyvatel České republiky má pojištění sjednané dlouhodobě a roky platí pouze složenky na často nemalé obnosy, aniž by tušili, že jejich krytí již dávno nemusí být dostatečné vzhledem k rostoucím cenám nemovitostí, služeb, nebo i běžnému rozšiřování majetku. V případě pojistné události tak můžete být nemile překvapeni. Dlouhá léta platíte, a když se něco stane, dostanete od pojišťovny sotva na řemeslníky. Určitě se vyplatí zkontrolovat si občas svoji pojistnou smlouvu a porovnat si aktuální nabídky pojišťoven.

Každá pojišťovna má vlastní metodiku pro výpočet pojistného, může se lišit rozsah krytých rizik nebo limity pojitného plnění. Základními údaji pro výpočet pojistného jsou především pojistná částka, velikost města či obce a přesná lokalita.

Porovnáním nabídek pojišťoven si můžete snadno a rychle zjistit, zda je hodnota, na kterou jste pojištěni, aktuální, zda jste kryti proti všem rizikům a jaká je optimální cena, kterou byste měli platit. Celá akce Vám dnes nezabere více než 15 minut a můžete ušetřit i tisíce ročně.

Zkuste to u nás nezávazně. Možná budete překvapeni, jak je to snadné.