agent
agent

Srovnání elektřiny na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější srovnání elektřiny. Za pár vteřin.

Srovnání elektřiny na Klik.cz

Porovnání cen elektřiny od různých dodavatelů si můžete zajistit obchůzkou jednotlivých poboček, nebo s využitím srovnávače, který vám zpracuje mnohem více nabídek za minimální dobu. Díky srovnání cen elektřiny si uděláte přehled, kolik za elektřinu můžete s vaším aktuálním odběrem u jiného dodavatele ušetřit a také případně kolik přeplácíte. Do rukou si vezměte vaše poslední vyúčtování elektřiny. Informace z vyúčtování budete dosazovat do kalkulátoru. Naše porovnání cen elektřiny je zdarma.

Cena energie se skládá ze dvou částí - jednu část reguluje stát a druhou cenu si stanoví dodavatelé a je jen na nich, kolik za elektřinu budou chtít. Distribuční soustava elektrické energie je rozdělena mezi tři distributory, a to mezi ČEZ Distribuce, PREdistribuce, EG.D. Z distributorů si vybírat nemůžete, ovlivníte pouze dodavatele.

Smlouvu na dobu neurčitou můžete vypovědět kdykoliv. Od smlouvy můžete odstoupit např. z důvodu nesouhlasu se zvýšením ceny nebo změnou podmínek, nabídka slev či bonusů jiného dodavatele. V tomto případě však platí výpovědní lhůta 3 měsíce, která se počítá od prvního dne následujícího měsíce od podání výpovědi. Po celou tuto dobu budete odebírat elektřinu od vašeho stávajícího dodavatele.

Výjimkou jsou samozřejmě smlouvy na dobu určitou, u kterých můžete vypovědět smlouvu jen na základě zákonem přesně stanovených důvodů nebo důvodů uvedených ve smlouvě. V případě, že budete smlouvu vypovídat i přesto dříve, bude vám účtována sankce.

Změna je spíše administrativní. Nemusíte řešit výměnu elektroměru, ani jiného zařízení, vše je navíc bezplatně. Vyplníte a podepíšete smlouvu s novým dodavatelem. Ten za vás provede ukončení u vašeho stávajícího dodavatele.

Jak vybrat vhodného dodavatele elektřiny?

Dodávky elektřiny představují jeden z výrazných nákladů domácnosti a v případě, že chcete ušetřit finance, měli byste zvolit takového dodavatele, který vám nabídne výhodné podmínky. Ty by měly reflektovat typ odběrného místa, abyste využívali buď jednotarifové nebo dvoutarifové sazby. Aby se vám ovšem přechod k jinému obchodníkovi vyplatil, je potřeba zohlednit i celkové smluvní podmínky, kvalitu zákaznického servisu apod. O změně dodavatele byste měli uvažovat minimálně jednou ročně, tedy v době, kdy obdržíte vyúčtování. V této době si zkontrolujete, kolik platíte, a zda není jiný dodavatel výhodnější. Před případnou změnou si ovšem důkladně prostudujte podmínky své stávající smlouvy a ujistěte se, že nejste vázáni u aktuálního dodavatele a nehrozí vám případná pokuta.

Tip! Vyzkoušejte náš srovnávač energií zdarma.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o srovnání cen elektřiny. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění domácnosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Srovnání cen energií na Klik.cz

Proč se srovnání plynu vyplatí? Větší úspora, výhodnější smluvní podmínky anebo lepší servis a bonusy.Záleží na Vás, k čemu plyn využíváte. Pokud plyn používáte především k vaření, můžete ušetřit něko...
Snadněji než kdy dříve si můžete změnit i dodavatele elektřiny a plynu. Díky srovnání cen energií si uděláte přehled, kolik za elektřinu můžete s vaším aktuálním odběrem u jiného dodavatele ušetřit a ...
Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o., která vystupuje v České republice pod názvem Klik.cz, vznikla již v roce 2011 a první pojistku jsme prodali v listopadu téhož roku. Jsme tak stabilní společností s...
Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...
Více článků

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Jako dodavatel elektřiny se označuje společnost, která prodává energii jako takovou. Dodavatele lze změnit a můžete ovlivnit výši měsíční platby. Distributor vlastní elektrické vedení a potrubí, kterými vede elektřinu do domácností. Stará se tedy o přenos energie. Distributor navíc provádí každoroční odečty stavu elektroměrů.
V případě, že se stěhujete, kupujete nemovitost, mění se vlastník apod. a dochází k přepisu odběrného místa, pak můžete zažádat i o změnu dodavatele. V tomto případě původní zákazník ukončuje stávající smlouvu u stávajícího dodavatele a je potřeba novému dodavateli doložit potvrzené datum ukončení stávající smlouvy bez demontáže elektroměru. Dále je potřeba vyplnit předávací protokol, ve kterém je potvrzen stav elektroměru. A následně uzavřete smlouvu s novým dodavatelem.
Ne. Jsme srovnávač a jakožto ten máme jedinečnou možnost pojišťovny mezi sebou porovnat. Zatímco jedna pojišťovna je vhodná pro mladší řidiče, další se pro změnu soustředí na zkušenější klientelu. To samé platí i u jiných typů pojištění - například cestovního či pojištění domácností.
Ne a v tom je naše ohromná výhoda. Ke všem pojišťovnám přistupujeme stejně, nikomu nenadržujeme a díky tomu se klient může spolehnout na to, že nabídka řešení je skutečně férová a proklientská.
V tomto bohužel nedokážeme pomoci. Pokud skočíte na pojišťovnu a budete chtít uzavřít jakoukoli smlouvu, budete potřebovat stejné osobní údaje, jako na Klik.cz. Všechny osobní údaje podléhají přísným pravidlům a garantujeme Vám, že jsou u nás v naprostém bezpečí. Problémy vyplývající z nedodržování zásad ochrany osobních údajů nám nestojí v žádném případě za porušování a byli bychom sami proti sobě.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.