Circle Agent

Agent s povolením srovnávat

Porovnejte si nezávazně ceny a ušetřete. Jednoduše a rychle s Klik.cz.
elipse agent

Agent s povolením srovnávat

Porovnejte si nezávazně ceny a ušetřete. Jednoduše a rychle s Klik.cz.
Povinné ručení
Car
Car
Povinné ručení Spočítat bez SPZ
eu cz
car crash
Havarijní
pojištění
Spočítat
house
Pojištění
majetku
Spočítat
travel
Cestovní
pojištění
Spočítat
life
Životní
pojištění
Spočítat
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Allianz pojišťovna
Generali Česká pojišťovna
Česká Podnikatelská Pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Slavia pojišťovna
Pojišťovna Direct
Pojišťovna Kooperativa
Uniqa
NN Životní pojišťovna
Union
Pillow
Maxima
Axa Assistance

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

Přečtěte si zajímavosti na blogu

S ropnými produkty se setkáváme denně. Statistiky uvádějí, že průměrný člověk se za den setká s až čtyřmi tisíci produktů vyrobených z této suroviny. Na produkci ropy je založené bohatství mnoha států...
Průzkumy evropské statistické společnosti ukázaly, že české domácnosti spojuje jeden společný nešvar. Každá šestá z nich je podpojištěná – v případě pojistné události na domácnosti nebo nemovitosti, t...
Pořízení prvního vozu je velký krok v životě mladého člověka. Hodiny jste hledali vysněného miláčka, porovnávali cenové nabídky a smlouvali o ceně. Spousta mladých řidičů v záplavě informací zapomene ...
Kupujete si nový automobil a chcete, aby byl maximálně bezpečný? V tom případě by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout výsledky crashtestů neboli nárazových testů, které testují pasivní i aktivní ...
Více článků

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.
CEO Lukáš Pikal

“Vaše spokojenost je pro nás prioritou”

Pro nás v Klik.cz je kličové, aby naši klienti byli spokojeni se službami, které jim nabízíme. Cítíme silnou odpovědnost za to, že každý náš zákazník obdrží vynikající kvalitu služeb a zároveň ušetří své peníze. Naše snaha o efektivní využívání moderních technologií nám umožňuje nabízet konkurenceschopné ceny, které jsou pro naše zákazníky přínosem.
Jsme hrdí na to, že můžeme pomoci lidem ušetřit peníze při srovnání pojištění a finančních produktů. Naším cílem je poskytnout naším klientům jednoduchý a přehledný nástroj, který jim umožní získat nejlepší nabídky na trhu.
Lukáš Pikal, Co-CEO Klik.cz
CEO Aleš Rothbarth

“Zakládáme si na poctivém a osobním přístupu”

Více než 10 let si stabilně držíme pozici předního hráče na českém trhu v oblasti online srovnání a zprostředkování pojištění. To pro nás znamená neustálé zlepšování kvality našich služeb, aby naši zákazníci mohli být spokojení s tím, co a jakou formou nabízíme. Věříme, že naše práce a Vaše důvěra nás posunou na špičku v této oblasti.
Přesvědčte se s námi o tom, že náš přístup je skutečně jiný. Společně můžeme vytvořit inovativní a moderní platformu pro srovnání pojištění a dalších finančních produktů, která bude nejlepší na trhu.
Aleš Rothbarth, Co-CEO Klik.cz

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Ne. Jsme srovnávač a jakožto ten máme jedinečnou možnost pojišťovny mezi sebou porovnat. Zatímco jedna pojišťovna je vhodná pro mladší řidiče, další se pro změnu soustředí na zkušenější klientelu. To samé platí i u jiných typů pojištění - například cestovního či pojištění domácností.
Žádný. Mezi lety 2011 až 2018 jsme na českém trhu vystupovali pod marketingovým názvem Klikpojištění, od roku 2018 došlo ke změně na Klik.cz. Klikpojištění a Klik.cz je tak jeden a ten samý subjekt.
Ne a v tom je naše ohromná výhoda. Ke všem pojišťovnám přistupujeme stejně, nikomu nenadržujeme a díky tomu se klient může spolehnout na to, že nabídka řešení je skutečně férová a proklientská.
V tomto bohužel nedokážeme pomoci. Pokud skočíte na pojišťovnu a budete chtít uzavřít jakoukoli smlouvu, budete potřebovat stejné osobní údaje, jako na Klik.cz. Všechny osobní údaje podléhají přísným pravidlům a garantujeme Vám, že jsou u nás v naprostém bezpečí. Problémy vyplývající z nedodržování zásad ochrany osobních údajů nám nestojí v žádném případě za porušování a byli bychom sami proti sobě.
Nebylo by krásné zařídit si občanský průkaz z domova namísto chození na úřad? Stejně tak k věci přistupujeme i my a i přes internet dokážeme mnohdy víc, než při setkání na pobočce. Už 600.000 klientů z České republiky patří do naší rodiny a tyto zkušenosti nám pomáhají se neustále zlepšovat.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.