Sjednané smlouvy zákazníků allrisk pojištění
Sjednané smlouvy zákazníků allrisk pojištění

Komplexní pojištění auta na Klik.cz

Najdeme vám nejvýhodnější pojištění auta. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Pojišťovna Direct
Slavia pojišťovna
Česká Podnikatelská Pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Pojišťovna Kooperativa
Pillow
Uniqa
Allianz pojišťovna

Komplexní pojistné krytí pro vaše auto

Na stránkách Klik.cz můžete snadno porovnat různé druhy pojištění pro vaše motorová vozidla. Stačí vám jen několik minut, abyste vyplnili základní údaje o sobě a vašem autě a ihned se dozvíte ceny jednotlivých druhů pojištění. Jedno z těchto pojištění je povinné a musí ho mít každý řidič, než vyjede na silnici. Druhé je dobrovolné, ale stojí za to si ho připlatit, protože vám poskytne větší ochranu v případě havárie a chrání vaše vozidlo před případnými škodami.

Po vyplnění formuláře vám nejprve zobrazíme ceny povinného ručení. V závislosti na vybrané pojišťovně budeme pořebovat několik doplňujících údajů o vozidle k výpočtu havarijního pojištění. Ke konkrétní nabídce vám spočítáme další možné varianty připojištění auta. Můžete si vybrat takzvanou "All-Risk" variantu pojištění pro všechny případy (havárie, živel, odcizení), nebo si nakombinujete pouze rizika, která vás zajímají.

Nabízíme vám možnost zvolit si některá rizika související s haváriemi jako přídavná k vašemu základnímu pojištění pro vozidla. Nicméně, je třeba mít na paměti, že takovéto připojištění není tak úplné a efektivní jako samostatné pojištění havárie. Pokud hledáte úsporu, obraťte se na naše odborníky, kteří vám pomohou najít optimální řešení pojištění pro vaše vozidlo, a zároveň vám poradí ohledně aktuálních bonusů a slev.

Na co se vztahuje pojištění auta?

Pojištění auta se vztahuje na rizika spojená s užíváním vozidla. Konkrétně se týká ochrany majetku a zdraví osob, které mohou být při nehodě poškozeny. Pojištění auta může zahrnovat různé druhy krytí, jako jsou například pojištění proti škodám způsobeným při srážce s jiným vozidlem, pojištění proti krádeži vozidla, pojištění proti poškození vozidla v důsledku přírodních katastrof nebo vandalství a další. Pokrytí závisí na konkrétních podmínkách a pojistných smlouvách uzavřených s pojišťovnou.

Proč se vyplatí sjednat si komplexní pojištění auta?

Jestliže vlastníte auto, je velmi důležité si jej dobře pojistit. Existují různé druhy pojištění, ale nejlepší volbou je uzavřít si komplexní pojištění pro motorová vozidla. Takové pojištění nabízí větší krytí a ochranu před širokou škálou nebezpečí, které mohou vaše vozidlo potkat. Komplexní pojištění může chránit vaše auto před:

  • ✓ krádeží,
  • ✓ vandalismem,
  • ✓ přírodními katastrofami
  • ✓ a dalšími možnými riziky.

Pokud se rozhodnete pro komplexní pojištění, budete mít větší klid a jistotu, že jste kryti v případě jakéhokoli neočekávaného incidentu, který by mohl vaše vozidlo postihnout.

Uveďme si jeden příklad: Žena vezla ve svém voze své dvě děti do školy. Na křižovatce nedala přednost v jízdě a došlo ke střetu s jiným automobilem. Byla tedy viníkem škody. Protože měla uzavřené povinné ručení, byla z něj hrazena oprava vozu, kterému způsobila škodu, kompenzace zdravotních komplikací řidiče druhého vozu a také léčba jejích dětí. Opravu vlastního auta si však musela hradit sama

Krátké shrnutí na závěr. Povinné ručení je "povinné" ze zákona a kryje škody, které provozem svého vozidla způsobíte třetím osobám. Havarijní pojištění je dobrovolné a kryje škody, které jsou způsobeny na vašem vlastním vozidle, ať už dopravní nehodou, vandalismem, odcizením nebo přírodními vlivy.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro vás nabídky
Spočítáme pro vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na vás samotných.

Komplexní pojištění auta na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidel je pojištění, které musí mít každý majitel nebo provozovatel vozu. Výběr povinného ručení záleží na tom, čemu dáváte přednost. Zda nejnižší ceně nebo pr...
Potřebujete vypovědět Vaše stávající povinné ručení? Není to nic těžkého, je však nutné brát v potaz, že výpověď není možná vždy. Důvody pro ukončení povinného ručení jsou dané zákonem. Na našich strá...
Zelená karta je mezinárodní osvědčení o platnosti zákonného pojištění vozidel, neboli osvědčení, které říká, že máte řádně zaplacené povinné ručení. Je univerzálním dokladem k prokázání platného povin...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Jak již je z názvu patrné, povinné ručení je skutečně povinná pojistka k vašemu autu. Jednoduše řečeno, pokud způsobíte svým vozidlem škodu někomu jinému, z této pojistky se poškozené osobě proplatí náklady, které touto nehodou vznikly. Havarijní pojištění je dobrovolné a v případě nehody jsou peníze vypláceny vám i přes skutečnost, že jste viníkem celé situace.
Smlouvu se stávající pojišťovnou můžete vypovědět a pojistku si změnit tak, aby vám vyhovovala. Pozor však na to, že ne vždy je možné smlouvu se stávající pojišťovnou vypovědět - standardně se totiž výpověď posílá a ze strany pojišťovny přijímá na konci pojistného období.
Zelenou kartu odesíláme ihned po sjednání elektronicky. Jedná se o dočasnou zelenou kartu s omezenou platností (2 týdny, měsíc...), po zaplacení pojistného vám fyzicky poštou přijde zelená karta trvalá. Myslete jen na to, že při silniční kontrole je nutné zelenou kartu předložit a nestačí ji jen ukázat například v mobilním telefonu.
Parametrů je spoustu - jaké auto řídíte, jaký je váš věk, z jaké jste obce... V potaz pojišťovna bere například i bonusové měsíce, druh paliva nebo třeba počet sedadel ve vozidle. Proto je cena povinného ručení vždy individuální a ovlivňuje jí mnoho parametrů.
Ne. Jsme srovnávač pojištění. Pokud si na srovnávači zboží vyberete kupříkladu počítač, také neuzavíráte obchodní dohodu se srovnávačem, ale přímo s eshopem, kde jste si zboží reálně zakoupili.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.