agent

Pro média

Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o. začala své působení na českém trhu již v roce 2011 jako malý start-up.
Klikpojisteni.cz, s.r.o., nabízí svým klientům možnost najít nejlevnější nebo nejvýhodnější pojištění (půjčky, investice) během několika málo minut z pohodlí domova.
Majoritním vlastníkem Klikpojisteni.cz je firma Netrisk, která je vlastněna společností TA Associates - předním hráčem na poli růstového kapitálu. Do portfolia vlastníka patří v České republice například i srovnávače Srovnejto.cz a ePojisteni.
phone

Kontakt pro média
press@klik.cz

Petr Princ
Chief of ATL

Jakub Dušek
PR agentura - MSL Group
jakub.dusek@mslgroup.cz

Tyto kontakty jsou určeny výhradně pro média. Pro marketingové a obchodní nabídky a dotazy zákazníků použijte, prosím, kontakty nebo volejte zákaznickou linku: (+420) 810 200 211.

Sociální sítě

Tiskové zprávy

poslední tiskové zprávy ke stažení v pdf
agent online
Praha, 20. září 2023 – Skupiny Bauer Media Group a Netrisk Group dnes společně oznámily, že spojí své online srovnávací platformy v šesti evropských zemích. V Čechách budou vlastnit Srovnejto.cz, Klik.cz a ePojisteni.cz
agent online
Praha, 27. června 2023 – Hasiči řešili od začátku roku už 176 požárů se škodou přes milion korun. To je více než jeden takový požár denně, jak ukazují poslední data Hasičského záchranného sboru. Za první čtvrtletí bylo požárů v domácnostech 1742. Celková škoda přesáhla 207 milionů korun.
agent online
Praha, 10. květen 2023 - Před několika týdny svět oslavil Darwinův den, při kterém si svět připomíná narození britského přírodovědce a otce evoluční teorie Charlese Roberta Darwina. V popkultuře je ale vnímán spíše s chybnými lidskými úsudky, špatnými rozhodnutími nebo ne příliš moudrými činy všeho druhu.
agent online
Praha, 10. duben 2023 - Rozhodování může být obtížný úkol a u tak důležitých věcí, jako jsou finance, pojištění a vedení domácnosti to platí dvojnásob. Myslíte, že v českých domácnostech o těchto věcech rozhodují zejména muži?
CEO Lukáš Pikal

“Vaše spokojenost je pro nás prioritou”

Pro nás v Klik.cz je kličové, aby naši klienti byli spokojeni se službami, které jim nabízíme. Cítíme silnou odpovědnost za to, že každý náš zákazník obdrží vynikající kvalitu služeb a zároveň ušetří své peníze. Naše snaha o efektivní využívání moderních technologií nám umožňuje nabízet konkurenceschopné ceny, které jsou pro naše zákazníky přínosem.
Jsme hrdí na to, že můžeme pomoci lidem ušetřit peníze při srovnání pojištění a finančních produktů. Naším cílem je poskytnout naším klientům jednoduchý a přehledný nástroj, který jim umožní získat nejlepší nabídky na trhu.
Lukáš Pikal, Co-CEO Klik.cz
CEO Aleš Rothbarth

“Zakládáme si na poctivém a osobním přístupu”

Více než 10 let si stabilně držíme pozici předního hráče na českém trhu v oblasti online srovnání a zprostředkování pojištění. To pro nás znamená neustálé zlepšování kvality našich služeb, aby naši zákazníci mohli být spokojení s tím, co a jakou formou nabízíme. Věříme, že naše práce a Vaše důvěra nás posunou na špičku v této oblasti.
Přesvědčte se s námi o tom, že náš přístup je skutečně jiný. Společně můžeme vytvořit inovativní a moderní platformu pro srovnání pojištění a dalších finančních produktů, která bude nejlepší na trhu.
Aleš Rothbarth, Co-CEO Klik.cz

Zajímá vás něco dalšího?

Rozhodování mužů a žen je téma, které už dlouho zajímá vědce z různých oblastí, jako jsou například neurověda, psychologie nebo sociologie. Jsou ale při rozhodování mezi pohlavími rozdíly a pokud ano,...
Soutěžte s Klik.cz a vyhrajte věcné ceny. Pro více informací nás sledujte na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a Twitteru, kde Vám kromě novinek a zajímavostí přinášíme také zajímavé soutěže.Z...
Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o., která vystupuje v České republice pod názvem Klik.cz, vznikla již v roce 2011 a první pojistku jsme prodali v listopadu téhož roku. Jsme tak stabilní společností s...
Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...

Přehled produktů