agent
agent

Srovnání plynu na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější srovnání plynu. Za pár vteřin.

Srovnání plynu na Klik.cz

Proč se srovnání plynu vyplatí? Větší úspora, výhodnější smluvní podmínky anebo lepší servis a bonusy.

Záleží na Vás, k čemu plyn využíváte. Pokud plyn používáte především k vaření, můžete ušetřit několik stovek korun za rok. Jestliže plyn využíváte i k vytápění domácnosti nebo k ohřevu vody, můžete změnou dodavatele ušetřit až tisíce korun ročně. A kdo je aktuálně na trhu ten nejlevnější dodavatel plynu? Srovnání plynu vám pomůže udělat si lepší přehled o tom, jestli u Vašeho stávajícího dodavatele zbytečně nepřeplácíte. Srovnání je zdarma a zvládne ho každý za pár minut. Srovnáme Vám ty nejlevnější nabídky od malých alternativních dodavatelů, po největší hráče na trhu jako jsou RWE, ČEZ, E.ON.

Věděli jste, že pokud využíváte plyn na vaření, ročně díky srovnání cen plynu ušetříte až 900 Kč? V případě jeho využití na topení úspora dosahuje i několik tisíc korun ročně.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o srovnání cen plynu. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění domácnosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Srovnání cen energií na Klik.cz

Porovnání cen elektřiny od různých dodavatelů si můžete zajistit obchůzkou jednotlivých poboček, nebo s využitím srovnávače, který vám zpracuje mnohem více nabídek za minimální dobu. Díky srovnání cen...
Snadněji než kdy dříve si můžete změnit i dodavatele elektřiny a plynu. Díky srovnání cen energií si uděláte přehled, kolik za elektřinu můžete s vaším aktuálním odběrem u jiného dodavatele ušetřit a ...
Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o., která vystupuje v České republice pod názvem Klik.cz, vznikla již v roce 2011 a první pojistku jsme prodali v listopadu téhož roku. Jsme tak stabilní společností s...
Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...
Více článků

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Na základě vyplněných údajů Vám přijde prázdná smlouva o sdružených službách dodávky elektrické energie k vyplnění společně s Všeobecnými obchodními podmínkami. V případě Vašeho souhlasu novou smlouvu řádně vyplníte (dle zaslaného vzoru), podepíšete a odešlete. V tomto okamžiku se objednávka stává závaznou.
Plynoměry měří spotřebu v metrech krychlových (m3), ceníky dodavatelů jsou však v MWh. Jaký je mezi nimi přepočet? Přesný převod závisí na hodnotě spalného tepla, která se určuje průběžně podle chemického složení plynu. V zásadě lze počítat s přepočtem 1 m3 = 10,55 kWh = 0,01055 MWh.
Připravte si aktuální smlouvu ke všem odběrným místům.
Na trhu pořídíte měřiče spotřeby elektřiny již za několik stokorun.
Průměrná domácnost spotřebuje kolem 3 300 kWh elektřiny a 850 metrů krychlových plynu za rok. Průměrný výdaj za spotřebu energií tak činí asi 31 800 Kč v závislosti na zvoleném dodavateli.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.