agent
agent

Pojištění na hory na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější pojištění na hory. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Axa assistance
Uniqa
Slavia pojišťovna
Allianz pojišťovna
Union

Pojištění na hory na Klik.cz

Všechny pojistky, které nabízíme, kryjí běžné zimní sporty jako jsou běžky, sjezdovky a snowboarding, pokud jsou provozované na vyznačených trasách. Pozor na výluky! Sporty musí být provozované pouze na rekreační úrovni a ke škodní události nesmí dojít v souvislosti s požitím alkoholu. Kompletní výčet najdete vždy v pojistných podmínkách.

Chcete-li lyžovat mimo vyznačené sjezdovky nebo provozovat nějaké adrenalinové sporty, potřebujete extra pojištění rizikových sportů. Pořiďte si dostatečně vysoké limity. Doporučujeme minimálně 1,5 mil. Kč na léčebné výlohy. Zdá se Vám to možná moc, ale v případě rizikovějšího lyžování jsou takto vysoké limity skutečně důležité.

Jedete-li na lyže, určitě byste měli mít pojištění odpovědnosti. Srazíte nechtěně druhého lyžaře a škoda se může lehce vyšplhat na několik set tisíc korun. Jezdíte-li rádi vysoko v horách, pamatujte, že některé pojistky mají ve výlukách lyžování ve vyšších nadmořských výškách. Zkontrolujte si to.

Většina pojistek nekryje úrazy, které se Vám stanou mimo vyznačené sjezdovky. Chcete-li jezdit ve volném terénu, musíte se připojistit. A samozřejmě, nejlepší prevence je mít do hor kvalitní outdoorové vybavení.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o cestovním pojištění. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti pojištění domácnosti. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Pojištění na hory na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pokud se chystáte na dovolenou s leteckou dopravou, vyplatí se kromě standardního cestovního pojištění zauvažovat také o pojištění zpoždění letu, které se sjednává v rámci cestovního pojištění (někdy ...
Dovolená na horách je spojena většinou s lyžemi či snowboardem. Tomu je potřeba přizpůsobit cestovní pojištění a uzavřít ho s dostatečnými pojistnými limity a případně pojistit také připojištění rizik...
Před vypuknutím pandemie koronaviru na začátku loňského roku plánovalo dovolenou v zahraničí 55 % Čechů, šíření nemoci covid-19 však narušilo plány téměř polovině lidí, na zahraniční dovolenou rezigno...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Máme produkty, které kryjí nejen léčebné výlohy v případě onemocnění COVID-19, ale také v případě technické karantény. Dokonce Vám pomohou dostat se zpátky domů, pokud nebudete moct odcestovat podle plánu.
Pojistné limity nebo také limity pojistného plnění představují maximální částku, kterou je pojišťovna ochotna v rámci jednoho rizika nebo celého pojištění vyplatit za vzniklou škodu.
Výluky najdete vždy v pojistných podmínkách, které jsou součástí pojistné smlouvy. Pojišťovna v těchto případech může krátit pojistné plnění nebo eventuálně nevyplatit nic. Nejčastější výluky jsou rizikové sporty, vysoká nadmořská výška, alkohol a chronické nemoci.
Pochopitelně, ale toto rozhodnutí představuje velké riziko. Pro představu, převoz vrtulníkem v případě nehody v Rakousku představuje následné vymáhání několika miliónové částky. Dobře zvažte, zda Vám toto riziko stojí za to.
Pokud jedete s cestovní kanceláří, může být pojištění v ceně zájezdu, nemusí být však nejvýhodnější. Cestovní kanceláře většinou počítají pouze s jednou, předem smluvenou pojišťovnou.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.