Marketingové akce na Klik.cz

Soutěžte s Klik.cz a vyhrajte věcné ceny. Pro více informací nás sledujte na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a Twitteru, kde Vám kromě novinek a zajímavostí přinášíme také zajímavé soutěže.

Zapojit se můžete také do soutěže s Agentem Klikem - na stránkách www.agentklik.cz pro Vás máme připravenou každý měsíc soutěžní otázku. Zodpovězte správně a odpověď zašlete na email media@klik.cz do posledního dne daného měsíce. Do 15. dne následujícího měsíce vylosujeme ze všech správných odpovědí jednoho výherce, který od nás získá 500 Kč poukázku na nákup pohonných hmot u našeho partnera - čerpacích stanic Benzina.

Máte zájem o magazín Klik? Jednoduše si stáhněte jakékoli dosud vydané číslo. Dozvíte se nejen informace o naší společnosti Klik.cz a přečtete si rozhovor s někým z naší společnosti, ale i mnoho dalšího. Pokud jste naším klientem, každý kvartál Vám nejnovější číslo automaticky přistane ve Vaší emailové schránce.

Kdo nebo co je Agent Klik?

Jsme profesionální srovnávač pojištění. Takový srovnávač, který nehledí na sebe ale především na spokojenost klientů. I proto po více než roční práci přicházíme s novým grafickým konceptem - Agentem Klikem, který nahrazuje velmi dobře známé Klikaře z let minulých.

TIP: Přečtěte si více o změně vizuální identity na Klik.cz

Kromě nové televizní reklamy budete moci naší hlavní postavu potkávat i jinde. Nově vzniklý Instagramový profil Vám dá možnost prozkoumat tajný život Agenta a pokud rádi soutěžíte, výše uvádíme informace o soutěžích na stránkách www.agentklik.cz. Spolu s celkovou změnou vizuální identity se úprav dočkaly i další prvky a jsme moc rádi, že se tato změna podle Vašich reakcí povedla.
---

V případě zájmu o informace týkající se marketingu či k nahlášení chyby, která se objevila na webu, nás prosím kontaktujte na emailu media@klik.cz. V případě chyby si prosím ověřte, že máte vše správně nastaveno a zapnutý Javascript. Informace pro média naleznete na samostatné stránce.

Přečtěte si ještě něco dalšího

Společnost Klikpojisteni.cz, s.r.o., která vystupuje v České republice pod názvem Klik.cz, vznikla již v roce 2011 a první pojistku jsme prodali v listopadu téhož roku. Jsme tak stabilní společností s...
Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Stále se snažíme zdokonalovat služby, které Vám přinášíme a hledat ještě vyšší úspory i v dobách růstu cen. Z toho důvodu došlo k rozšíření naší skupiny o nové společnosti a tímto krokem došlo také k ...
Zajímá Vás odpověď na otázku a na Klik.cz jste na ní nenalezli odpověď? Kontaktujte nás přes formulář, na telefonu 810 200 211 nebo přes email info@klik.cz a my Vám na otázku odpověď najdeme! Budeme m...