Pro mladé řidiče
Pro mladé řidiče

Opravdu rychlý srovnávač Klik.cz

Zrychlete z nuly na sto za jeden klik!
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Pojišťovna Direct
Slavia pojišťovna
Česká Podnikatelská Pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Pojišťovna Kooperativa
Pillow
Uniqa
Allianz pojišťovna

Miluješ rychlost? Pak jsi tady správně!

Nebaví tě řešit pojištění? Tak tomu naprosto rozumíme. Naštěstí je tu Klik.cz - bleskově rychlý srovnávač pojištění, který ti během několika vteřin porovná nabídky pojišťoven a ukáže, kde platit nejméně nebo obecně nejvýhodněji. Záleží totiž jen a jen na tobě, zda zvolíš to, co pomůže ušetřit peněžence nebo naopak pojistku, která je kvalitou tam, kde ji potřebuješ mít. Žádné háčky, žádné závazné porovnání. Prostě jen srovnáš a pokud se ti některá z nabídek bude líbit, můžeš si jí buď sám, nebo s naší pomocí, jednoduše sjednat. Trvá to pár minut.

Víš, k čemu je povinné ručení? Povinné ručení musí mít každé vozidlo, se kterým vyjedeš na silnici. Stačí i polní cesta nebo stezka u baráku. Jakmile se auto nastartuje a nestojí připevněné v garáži řetězem, je nutné povinné ručení mít. Problém je, že povinné ručení bývá pro mladé řidiče a řidičky dražší. Takže zatímco ty platíš za povko deset tisíc, tvoji rodiče nebo starší soused platí za stejné auto půlku. No a to je právě hlavní argument, proč použít srovnávač.

Povinné ručení pro mladé? Stejná nabídka, jiná cena

Existují totiž pojišťovny, které se zaměřují spíše na mladší řidiče - a současně i pojišťovny, které to mají naopak. Takže zatímco u některých nabídek se horko těžko dostaneš na rozumnou cenu, prakticky stejná pojistka od jiné pojišťovny může ušetřit tisíce. A ušetřit tisíce korun za pár minut na netu už není úplně blbá nabídka. Za pokus to stojí.

TIP: Sleduješ nás na Instagramu?

Všechno u nás probíhá online a záleží nám na dvou věcech - na rychlosti a kvalitě. Jasně, zní to jako totální kliše, ale je to prostě tak. Pojistka se u nás dá zařídit rychle a navíc se staráme o to, aby byl každý spokojený. Fungujeme od roku 2011 a za tu dobu jsme uzavřeli více než milion pojistek. To už je celkem solidní důkaz toho, že to děláme dobře.


Co jsou to limity a připojištění?

U povinného ručení jsou nejdůležitější dvě věci. Limity a připojištění. Limitem se myslí maximální částka, kterou může pojišťovna vyplatit v případě nehody a nejnižší hodnota je ze zákona 35 miliónů korun. Tohle číslo působí monumentálně, ale náklady na zdravotní péči, nabourání tramvaje a další věci dokáží stát ještě mnohem víc. Proto je důležité se před pojištěním zamyslet, zda je limit dostatečný a zda není dobrý nápad ho za pár korun navýšit. Připojištění je pak celá řada - od připojištění čelního skla až po srážku se zvěří. I sebelepší řidič totiž může při průjezdu lesem srazit třeba srnu, to nic nevypovídá o řidičských schopnostech dané osoby. Pokud si s čímkoli nevíš rady, pomoc ti může třeba tohle video od Pepy.


Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o povinném ručení. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti povinného ručení. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro vás nabídky
Spočítáme pro vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na vás samotných.

Rychlé povinné ručení na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidel je pojištění, které musí mít každý majitel nebo provozovatel vozu. Výběr povinného ručení záleží na tom, čemu dáváte přednost. Zda nejnižší ceně nebo pr...
Potřebujete vypovědět Vaše stávající povinné ručení? Není to nic těžkého, je však nutné brát v potaz, že výpověď není možná vždy. Důvody pro ukončení povinného ručení jsou dané zákonem. Na našich strá...
Zelená karta je mezinárodní osvědčení o platnosti zákonného pojištění vozidel, neboli osvědčení, které říká, že máte řádně zaplacené povinné ručení. Je univerzálním dokladem k prokázání platného povin...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Jak již je z názvu patrné, povinné ručení je skutečně povinná pojistka k vašemu autu. Jednoduše řečeno, pokud způsobíte svým vozidlem škodu někomu jinému, z této pojistky se poškozené osobě proplatí náklady, které touto nehodou vznikly. Havarijní pojištění je dobrovolné a v případě nehody jsou peníze vypláceny vám i přes skutečnost, že jste viníkem celé situace.
Smlouvu se stávající pojišťovnou můžete vypovědět a pojistku si změnit tak, aby vám vyhovovala. Pozor však na to, že ne vždy je možné smlouvu se stávající pojišťovnou vypovědět - standardně se totiž výpověď posílá a ze strany pojišťovny přijímá na konci pojistného období.
Zelenou kartu odesíláme ihned po sjednání elektronicky. U většiny pojišťoven je zelená karta vystavována na rok, některé pojišťovny však nejdříve zasílají tzv. dočasnou zelenou kartu (2 měsíce, měsíc...). U dočasných zelených karet je po připsání platby zaslána roční zelená karta především v elektronické podobě. Na základě evropské mezinárodní dohody je nyní tento doklad vydáván v černobílé podobě, kartu si tak můžete vytisknout sami na bílý papír. Není-li pojistné zaplaceno ve splatnosti, je zelená karta neplatná.
Parametrů je spoustu - jaké auto řídíte, jaký je váš věk, z jaké jste obce... V potaz pojišťovna bere například i bonusové měsíce, druh paliva nebo třeba počet sedadel ve vozidle. Proto je cena povinného ručení vždy individuální a ovlivňuje jí mnoho parametrů.
Parametrů je spoustu - jaké auto řídíte, jaký je váš věk, z jaké jste obce... V potaz pojišťovna bere například i bonusové měsíce, druh paliva nebo třeba počet sedadel ve vozidle. Proto je cena povinného ručení vždy individuální a ovlivňuje jí mnoho parametrů.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.