agent
agent

Pojištění auta proti krádeži na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější havarijní pojistku. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Pojišťovna Direct
Slavia pojišťovna
Česká Podnikatelská Pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Pojišťovna Kooperativa
Pillow
Uniqa
Allianz pojišťovna

Pojištění auta proti krádeži na Klik.cz

Havarijní pojištění jetakové pojištění motorových vozidel, které slouží ke krytí škod na vlastním vozidle. Jednoduše řečeno - je-li Vám způsobena škoda, zaplatí se z povinného ručení toho, kdo nehodu způsobil. Pokud jste ale způsobili škodu Vy a kupříkladu si rozbili auto, nikdo Vám nic nezaplatí - tedy do doby, než budete mít havarijní pojištění. Součástí havarijní pojistky je i pojištění proti krádeži, neboť opět platí, že pokud Vám ukradnou vozidlo a vy nebudete pojištěn, nedostanete nic. I proto je havarijní pojištění velmi oblíbený produkt, který Vás ochrání v mnoha případech.

Pojištění auta proti krádeži je výrazně levnější, než si myslíte. Pro starší auto již od 440 Kč za rok. Je-li pro Vás auto důležité, například s ním jezdíte do práce, bude se Vám toto pojištění auta hodit. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky, můžete si ho sjednat samostatně nebo v balíčku s povinným ručením nebo havarijním pojištěním.

Co dělat, hledáte-li pojištění auta proti krádeži

Stanovte si správně pojistnou hodnotu. To je částka, kterou byste dostali v případě odcizení a která by se měla rovnat aktuální hodnotě vozu. Nevíte-li, my Vám poradíme. Tato hodnota je velmi důležitá - dávejte pozor na podpojištění. Současně volte cenu rozumně, pojišťovna Váš návrh nemusí akceptovat a ačkoli si Vaší 20 let starou Octavii ceníte duševně na milion korun, takové vyčíslení není rozumné a zcela jistě u pojišťovny neprojde.

I starší auto si můžete jednoduše pojistit proti krádeži. Například na fixní pojistnou částku 50 tis. Kč. Nezapomeňte však, že hodnota vozu každým rokem klesá. Chcete-li si pojistit nové auto, zvažte pojištění GAP. Dostanete vždy ekvivalent hodnoty nového vozu bez časového opotřebení. Pokud jste si tak koupil například vozidlo za půl milionu a využijete pojištění GAP, v případě škody či krádeže Vám pojišťovna tuto částku vyplatí celou, ačkoli tržně hodnota vozidla po několika měsících klesla.

Oblíbená připojištění jsou také střet se zvěří, živly a vandalismus. Chcete-li být chránění komplexně, podívejte se na havarijní pojištění variantu Allrisk. Zjistěte také, u koho máte sjednané zákonné pojištění vozidel. Většinou při kombinaci pojistek dostanete slevu.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o havarijním pojištění. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti povinného ručení. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Pojištění auta proti krádeži na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pojištění čelních skel nelze sjednat samostatně, pouze jako připojištění k povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění. Nabízí ho všechny pojišťovny a snadno si ho můžete sjednat při výběru povinného ...
S mini havarijním pojištění si můžete pojistit pouze vybraná rizika za příznivou cenu. Produkt se nazývá mini Casco (občas psáno dohromady - minicasco, setkáte se i s počeštělým minikasko) a chrání Va...
Povědomí o nutnosti a zákonné povinnosti uzavření povinného ručení už naštěstí mezi vlastníky a provozovateli motorových vozů stoupá. Stále se ale najde velké množství lidí, kteří nechtějí mít nic spo...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Jak již je z názvu patrné, povinné ručení je skutečně povinná pojistka k Vašemu autu. Jednoduše řečeno, pokud způsobíte svým vozidlem škodu někomu jinému, z této pojistky se poškozené osobě proplatí náklady, které touto nehodou vznikly. Havarijní pojištění je dobrovolné a v případě nehody jsou peníze vypláceny Vám i přes skutečnost, že jste viníkem celé situace.
Smlouvu se stávající pojišťovnou můžete vypovědět a pojistku si změnit tak, aby Vám vyhovovala. Pozor však na to, že ne vždy je možné smlouvu se stávající pojišťovnou vypovědět - standardně se totiž výpověď posílá a ze strany pojišťovny přijímá na konci pojistného období.
Spoluúčast je částka, kterou budete v případě škodní události platit a podílet se tak na škodě s pojišťovnou.
Prohlídka nebo fotodokumentace vozidla před vstupem do pojištění je obvykle povinná při sjednávání každého havarijního pojištění. Prohlídky se provádí za účelem zajištění transparentní dokumentace o tom, že vozidlo bylo při sjednání pojistné smlouvy v pořádku a nepoškozené. Má-li vozidlo nějaké poškození, musí být detailně zdokumentováno, neboť není možné uplatňovat nárok na plnění z havarijního pojištění.
Jméno, adresu a rodné číslo (nebo IČO v případě organizace) pojistníka, tedy osoby, která uzavírala pojištění. Dále číslo pojistné smlouvy a důvod výpovědi.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.