agent
agent

Srovnání havarijního pojištění na Klik.cz

Najdeme Vám nejvýhodnější havarijní pojistku. Za pár vteřin.
Získaná ocenění
Srovnáváme všechny velké pojišťovny
Pojišťovna Direct
Slavia pojišťovna
Česká Podnikatelská Pojišťovna
ČSOB pojišťovna
Pojišťovna Kooperativa
Pillow
Uniqa
Allianz pojišťovna

Srovnání havarijního pojištění na Klik.cz

Nemusíte nikam chodit, stačí Vám zadat pár údajů o Vás a Vašem voze do kalkulačky havarijního pojištění. Co je to vůbec havarijní pojištění a jakým způsobem se liší od povinného ručení? Jednak, povinné ručení je, jak již název napovídá, pojištění povinné. Bez něj autem nemůžete na žádnou veřejnou komunikaci. Havarijní pojištění je dobrovolné, Pokud budete mít kupříkladu nehodu, kterou způsobíte, pak z vašeho povinného ručení dojde k proplacení škod, které způsobíte někomu jinému. Ale co v tom případě Vaše auto? Za normální situace nic nedostanete - výjimku tvoří právě ti, kteří mají sjednané havarijní pojištění. Těm se totiž následně peníze proplatí právě z této pojistky.

Při srovnání havarijního pojištění nezapomeňte na pár věcí

Podívejte se na zvolenou spoluúčast. Výše spoluúčasti výrazně ovlivňuje cenu a při srovnání byste měli porovnávat pojistky se stejnou nebo minimálně obdobnou spoluúčastí. Zkontrolujte rizika, proti kterým jste kryti. Různé pojistky obsahují krytí různých rizik. Toto je druhý důležitý faktor při srovnání havarijního pojištění. Ověřte rozsah asistenčních služeb. Rozsah a limity asistenčních služeb se mohou lišit a je-li to pro Vás důležité, přesvědčte se, že u Vámi vybrané pojistky vyhovují. Podívejte se na frekvenci placení. Roční frekvence placení je většinou levnější, čtvrtletní dražší. Máte převedené bonusy z povinného ručení? Většina pojišťoven umožňuje převod bonusových měsíců z povinného ručení na havarijní pojištění.

Pokud máte zkontrolováno - skvěle. Ještě se zamyslete, jaké přesně připojištění k havarijnímu pojištění budete potřebovat. Nejjednodušší, ale také nejdražší variantou je havarijní pojištění all-risk - tedy "vše v jednom". Tato varianta je bez kompromisů. Pokud však přeci jen i u havarijní pojistky chcete ušetřit, porovnejte si jednotlivá připojištění. Je pro vás důležité mít pojištění střetu se zvěří? Ochranu před živly? Nebo se obáváte krádeže vozu? Na všechny otázky Vám dáme odpověď. Zavolejte nám na číslo 810 200 211, případně napište email na adresu info@klik.cz a my uděláme maximum pro Vaší spokojenost.

Chci se dozvědět víc informací

Navštivte stránku s častými otázkami, na které najdete další bližší informace o havarijním pojištění. Sledovat nás můžete také na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu či Twitteru, kde Vás průběžně informujeme o novinkách, zajímavostech a tipech nejen z oblasti povinného ručení. Případně můžete využít také naší blogovou část na webu.

Ušetřete s Klik.cz

Naše mise je vám ušetřit peníze! Proč právě my?
target
Přímo vám na míru
Každá nabídka je individuálně posuzována dle Vámi zadaných parametrů k nalezení optimálního řešení.
coins
Cenově nejlepší nabídky
Naším posláním je Vám ušetřit peníze. Na pojištění s námi může každý ušetřit tisíce korun.
bulleted-list
Postaráme se o Vás
Máte jakýkoliv dotaz? Na vše Vám rádi odpoví profesionálové a vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, o čem mluví.
user-security
Na Vaší straně
Klient je pro nás na prvním místě. Všechna Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Za to Vám ručíme.

offers

Nejlepší nabídky máte za 1 minutu

Na Klik.cz je srovnání a ušetření výjimečně snadné
offers
1
Zadáte do kalkulačky pár údajů
Zadání je záležitostí několika málo vteřin. Pro výpočet jsou potřeba jen nejnutnější údaje a všechna data jsou u nás pečlivě chráněna.
2
Srovnáme pro Vás nabídky
Spočítáme pro Vás nabídky od jednotlivých subjektů a v přehledné tabulce ihned uvidíte, zda a kolik ušetříte.
3
Rozhodnutí je jen na Vás
Rozhodnete vybrat si nabídku, která Vám vyhovuje? Finální rozhodnutí necháme na Vás samotných.

Srovnání havarijního pojištění na Klik.cz

Nic před Vámi neschováváme a chceme být maximálně transparentní, na Klik.cz proto najdete odpovědi na většinu dotazů týkajících se pojištění. Pokud přesto neznáte odpověď na něco, co zde není zodpověz...
Pojištění čelních skel nelze sjednat samostatně, pouze jako připojištění k povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění. Nabízí ho všechny pojišťovny a snadno si ho můžete sjednat při výběru povinného ...
S mini havarijním pojištění si můžete pojistit pouze vybraná rizika za příznivou cenu. Produkt se nazývá mini Casco (občas psáno dohromady - minicasco, setkáte se i s počeštělým minikasko) a chrání Va...
Povědomí o nutnosti a zákonné povinnosti uzavření povinného ručení už naštěstí mezi vlastníky a provozovateli motorových vozů stoupá. Stále se ale najde velké množství lidí, kteří nechtějí mít nic spo...

Nejčastější dotazy

Aby bylo vše jasné, nemáme co skrývat
Jak již je z názvu patrné, povinné ručení je skutečně povinná pojistka k Vašemu autu. Jednoduše řečeno, pokud způsobíte svým vozidlem škodu někomu jinému, z této pojistky se poškozené osobě proplatí náklady, které touto nehodou vznikly. Havarijní pojištění je dobrovolné a v případě nehody jsou peníze vypláceny Vám i přes skutečnost, že jste viníkem celé situace.
Smlouvu se stávající pojišťovnou můžete vypovědět a pojistku si změnit tak, aby Vám vyhovovala. Pozor však na to, že ne vždy je možné smlouvu se stávající pojišťovnou vypovědět - standardně se totiž výpověď posílá a ze strany pojišťovny přijímá na konci pojistného období.
Spoluúčast je částka, kterou budete v případě škodní události platit a podílet se tak na škodě s pojišťovnou.
Prohlídka nebo fotodokumentace vozidla před vstupem do pojištění je obvykle povinná při sjednávání každého havarijního pojištění. Prohlídky se provádí za účelem zajištění transparentní dokumentace o tom, že vozidlo bylo při sjednání pojistné smlouvy v pořádku a nepoškozené. Má-li vozidlo nějaké poškození, musí být detailně zdokumentováno, neboť není možné uplatňovat nárok na plnění z havarijního pojištění.
Jméno, adresu a rodné číslo (nebo IČO v případě organizace) pojistníka, tedy osoby, která uzavírala pojištění. Dále číslo pojistné smlouvy a důvod výpovědi.
Další otázky a odpovědi

Recenze zákazníků

Co o nás říkají
Jsem velmi spokojená, super jednání i rychlost.
Růžena V.
Opakovaně vyřizují změny povinného ručení u Klik. Vždy jsem velice spokojená a ušetřím penize. Vše vyřídí, já se v podstatě nemusím o nic starat.
Jana H.
Příjemné jednání na profesionální úrovni včetně zodpovězení všech mých otázek. Moc děkuji!
Václav K.

agent
agent

Spočítejte si,
kolik ušetříte vy!

Srovnáváme nabídky všech velkých pojišťoven.

Raději telefonujete?

Rádi s Vámi projdeme všechny možnosti po telefonu a navrhneme ta nejlepší řešení.
+420
Nebo nám zavolejte, kdy se Vám to hodí.